Fizikai, segéd, betanított munka

Baromfi daraboló állás Kisvárdán szak-és betanított munkásoknak

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kisvárda
2017. 11. 20. 08:03

Kisvárdai daraboló üzemünkbe azonnali belépéssel, határozatlan idejű munkaszerződéssel keresünk baromfi darabolására szak-és betanított munkásokat.

Feladatok: baromfi darabolás.

Elvárások: 1-3 év szakmai tapasztalat.

Fizetés: versenyképes jövedelem.

Amit kínálunk: stabil, biztos jövedelem.

Fényképes önéletrajzokat a következő email címre kérjük:
konyveles.hr3@gmail.com

Jelentkezés személyesen: 4600 Kisvárda, Liptay Béla u. 33.
Telefonon: Kosztyív Mária – 30/23 334 54

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése