Mérnök, műszaki, villamossági

Üzemvezető munkakörbe várja jelentkezését a kisvárdai székhelyű EMF Kft.

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kisvárda
2018. 03. 21. 15:54

A kisvárdai székhelyű EMF KFT ÜZEMVEZETŐ munkakörbe várja jelentkezését.

Feladatok:

  • egyedi gépek/ berendezések gyártásának, összeszerelésének felügyelete, támogatása;
  • fémipari projectek felügyelete, támogatása;
  • kisebb részegységek/ alkatrészek tervezése;
  • műszaki rajzok ellenőrzése, készítése;
*határidők tartása;
  • partnerekkel való kommunikáció;
  • árajánlat készítése;
  • minőségirányítási rendszer működtetése, valamint az abban foglaltak betartatása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök. Minimum 1 év tapasztalattal, vagy
  • középfokú technikusi szakirányú végzettség, minimum 5 év vezetői tapasztalattal;
  • CAD tervezőrendszer ismerete, készség szintű használata;
  • csapatszellem;

Előny:

  • gyártás technológiák széles körű ismerete;
  • angol vagy német nyelvtudás;
  • project vezetésben szerzett tapasztalat;

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali munkakezdés;

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát alábbi e-mail címre várjuk: evelin.kertesz@emfkft.hu vagy emfkft@emfkft.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése