Pénzügyi tanácsadó munkatársat keresek Kisvárda 40 km-es körzetéből

Kolláth Katalin Egyéni vállalkozó
Kisvárda
Nettó 250 000 Ft / hónap
2020. 03. 04.

Magyarország piacvezető Biztosító Társasága keres
pénzügyi tanácsadói területre
1 fő munkatársat.

Munkakör megjelölése:

  • pénzügyi tanácsadó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • magas szintű kommunikációs és problémamegoldó készség
  • nyitottság és tanulásra való hajlandóság
  • kudarc- és stressz tűrő képesség
  • értékesítési érzék
  • ügyfélorientált, ugyanakkor eredményorientált gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (E-mail, Word, Excel)
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság, magabiztosság és határozott fellépés
  • pénzügyi érdeklődés, felsőfokú végzettség, jogosítvány előnyt jelent

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!